O firmie Teccon

Firma Teccon powstała z myślą o wykorzystaniu potencjału zespołu ludzkiego, który zna się i współpracuje od wielu lat. Tworzymy zgrany zespół, dlatego naszym marzeniem była praca w jednej firmie, w której będziemy mogli wykorzystać zdobyte wspólnie doświadczenia. Dzięki splotowi wielu przypadkowych zdarzeń marzenie to udało się spełnić.

Idea

Nazwa naszego przedsiębiorstwa – Teccon – pochodzi od słów technology oraz concept. Wyraża ideę połączenia kreatywności oraz myślenia koncepcyjnego z wiedzą z zakresu najnowszej technologii w automatyzacji procesów produkcyjnych. Naszym zdaniem to wielka szansa na sukces, który można osiągnąć już dziś, ale także w przyszłości. Wiele polskich firm zaczyna dostrzegać potrzebę inwestycji w automatyzację procesów produkcyjnych z myślą o korzyściach, jakie to przynosi. Podobne rozwiązania sprawdzają się na całym świecie. Dowody? Warto przytoczyć kilka faktów: w Polsce na 10 tys. pracowników przypada 18 robotów przemysłowych, a w Niemczech – 273 roboty. Średnia na świecie to 58 robotów.

Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze, a także wyprzedzić konkurencję i osiągnąć pozycję liderów w swojej branży.
Zespół Teccon