Teccon – nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji

Świat przemysłu zmienia się na tyle dynamicznie, że aby utrzymać się w nim na wysokim poziomie potrzebna jest ciągła obserwacja zmian technologicznych, jakie odnoszą się do maszyn i ogólnie pojmowanego procesu produkcji. Stałe doskonalenie wyposażenia firmy poprawia jakość, wydajność oraz szybkość jej pracy. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę w naszym przedsiębiorstwie Teccon, dlatego oferujemy rozwiązania wysokiej przydatności związane z automatyzacją produkcji. Wprowadzenie zmian zawsze poprzedzane jest głęboką analizą struktury i profilu działalności danego przedsiębiorstwa.

Cele naszej firmy

Nazwa naszej firmy, czyli Teccon, wzięła się z połączenia angielskich słów oznaczających technologię i koncept. Stanowią one filary prowadzonej przez nas działalności. Staramy się wykorzystywać potencjał naszych pracowników, których pracę cechuje kreatywne myślenie połączone z szeroką wiedzą na temat technik automatyzacji produkcji.

KartoniarkaRozwiązania związane z automatyzacją produkcji przynoszą widoczne korzyści zarówno polskim, jak i zagranicznym przedsiębiorstwom. Po pierwsze, wprowadzają one większy poziom bezpieczeństwa i niezawodności w firmie. Przeprowadzenie kontroli maszyn i rozwiązań stosowanych w przedsiębiorstwie pozwala odpowiednio wcześnie zareagować na możliwość wystąpienia usterki. Po drugie, zautomatyzowanie procesów produkcji sprawia, że tempo pracy wzrasta. Bardziej efektywne działanie przedsiębiorstwa gwarantuje większe zyski w przyszłości. Po trzecie, wyższa jakość oferowanych produktów, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, pozwala osiągnąć pozycje lidera na rynku, i tym samym zdeklasować konkurencję. Rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji to także sprawniejsze magazynowanie towarów, lepsza kontrola nad działalnością firmy oraz zaoszczędzenie miejsca na hali.

Dotychczasowe realizacje

Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw działających w zakresie branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej oraz do przedsiębiorstw wykorzystujących linie produkcyjne i montażowe. W naszych dotychczasowych realizacjach znajduje się Kartoniarka AK 300, która służy do pakowania pojedynczych produktów w większe kartony zbiorcze. Znacząco poprawia szybkość i jakość pakowania. Kolejne nasze rozwiązanie to Półautomat Zaszywający, które działanie polega na ekspresowym naklejaniu etykiet razem z przymocowaniem ich za pomocą specjalnych zszywek. Stworzyliśmy również specjalny automat do cięcia i składania ścierek, którego działanie zostało w pełni dopasowane do wymagań linii produkcyjnej w przedsiębiorstwie klienta.